Hakkımızda

Amacımız

Nedir ?, Ne Demek ?, Nasıl Yapılır ? gibi sorulara doğru cevap verebilmek ve öğretici olmaktır.

Diğer ve asıl amacımız ise, internet dünyasındaki bilgi kirliliğinin önüne geçerek gelecek kuşaklara doğru ve kaliteli bilgi aktarılmasına katkı sağlamaktır. Sizlerin olumlu geri dönüşleri bizim en büyük enerji kaynağımızdır. Ülkemizde veya dünyanın farklı bir yerinde bulunan herhangi bir kullanıcının, sitemiz üzerinden bir bilgiye erişiyor olmasının bilinci bile başlı başına motivasyon kaynağımızdır. Sitemizde bulunan içeriklerin tamamı yoğun araştırmalar, alanında uzman kişilerin bilgileri ile oluşturularak siz kullanıcılar için yayınlanmaktadır, bazen içeriğin yetersiz olduğu şüphesi veya doğruluğunun teyit etmek ihtiyacı olan konular günlerce taslak halde beklemekte araştırmalar bittikten sonra yayınlanmaktadır.

Sitemize Katkı Sağlamak İster misiniz ?

Eğer sizde gelecek nesillere doğru bilgi aktarmak isterseniz web sitemize Üye Ol linkinden üye olabilir ve alanınızla ilgili makaleler yazabilirsiniz, ürettiğiniz içerik editörler tarafından kontrol edilerek yayına alınacaktır.

İletişim

Bizimle herhangi bir konuda iletişime geçmek isterseniz Bize Ulaşın sayfasından veya adresinden iletişime geçebilirsiniz en geç 24 (yirmi dört) saat içerisinde konuyla ilgili olarak tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Başa dön tuşu